Nowość w Adsystem-Pierwsze takie systemy w Europie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy się wdrożyć zupełnie nową, niezwykle widowiskową i niedrogą (!) technologię.

Uruchomiliśmy produkcję zupełnie nowych systemów wystawienniczych, gdzie medium stanowią różnego rodzaju tekstylia. Nowa technologia pozwala doskonale wykorzystać materiały włókiennicze w reklamie!

Nie dość, ze odwzorowanie kolorów nie ma sobie równych, to dzięki specjalistycznym maszynom jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie nowe systemy reklamowe, gdzie tylko nasza wyobraźnia ogranicza nowe możliwości.

Zdajemy sobie sprawę, że trudno w  to uwierzyć, jednak nowa technologia stała się faktem! 

Ten system to dopiero początek, ale też i zapowiedź rewolucji na rynku systemów wystawienniczych.

  Zapraszamy do wypróbowania pierwszego z nich, czyli ścianki wystawienniczej Adwall Vario. To pierwszy system wystawienniczy  w Polsce drukowany metodą sublimacji.

Ścianka Adwall Vario jest łatwa w użyciu, poręczna, lekka i co najważniejsze – wydruk nie gniecie się i może być wykorzystywany wielokrotnie! I rzecz niezwykle istotna, to ta, że zawsze można wydrukować dodatkową grafikę do już istniejącej konstrukcji. Nie ma więc potrzeby ponoszenia nowych kosztów  i wydatków na nowy system, gdy zajdzie potrzeba wymiany samej grafiki.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który prezentuje system Adwall Vario i jego nowe możliwości w reklamie systemów wystawienniczych.

Zespół Adsystem