Adsystem patronem ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców 2014

wiktoria_logoWIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców od siedemnastu lat skutecznie promuje najlepsze polskie firmy zajmujące się handlem, produkcją i usługami. Jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Miło nam poinformować, że nasza firma objęła patronat nad tym niezwykle prestiżowym konkursem.

Tegoroczna XVII edycja konkursu o WIKTORIĘ przeznaczona jest dla podmiotów gospodarczych, mających siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Prawo do nominacji firm do konkursu posiada organizator konkursu, samorząd terytorialny, samorząd gospodarczy, a także Ambasadorzy Marki. Wszystkie nominowane firmy zostaną o tym fakcie powiadomione. Przedsiębiorstwa, które wyrażą chęć wzięcia udziału w konkursie, zostaną poproszone o złożenie odpowiednich dokumentów w „Zeszycie Konkursowym”. Na ich podstawie Kapituła Konkursu wyłoni laureatów w 15. kategoriach.

wiktoriaNagrody WIKTORII zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali w październiku 2014 r. Gala co roku staje się wielkim świętem przedsiębiorczości. Jest jedyną w swoim rodzaju uroczystością, podczas której przedstawiciele biznesu mogą w przyjemnej atmosferze podzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać wartościowe kontakty. Gali towarzyszą liczne atrakcje.

Podczas Gali po raz dziewiąty wręczona zostanie również im. Wokulskiego dla najlepszego kupca.

Patronami honorowymi konkursu WIKTORII byli do tej pory między innymi:
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego

Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki
Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania

Wojewodowie
Marszałkowie Województw

Prezydent m. st. Warszawy
Prezes Związku Powiatów Polskich
Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Prezes Naczelnej Organizacji Technicznej NOT
Prezes Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową

WIP_-_logoOrganizatorem Konkursu o WIKTORIĘ jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Organizacja działająca z sukcesem od 24 lat na rzecz warszawskich i mazowieckich przedsiębiorców. Głównymi celami Izby są: organizacja i reprezentowanie biznesu, propagowanie działalności gospodarczej, inicjowanie nowych idei, a także promocja swoich członków.

Więcej: http://www.wiktoriapl.pl