Adsystem zaprasza na targi do Pragi i Poznania

newsletter_targi_2014Rozpoczyna się sezon targów. Maj zapowiada się pod tym kątem niezwykle ciekawie. W połowie miesiąca nasza firma weźmie udział w dwóch dużych imprezach na które zapraszamy wszystkich naszych kontrahentów. Zaprezentujemy tam nasze najnowsze systemy, które lada chwila wejdą do sprzedaży.

Już za kilka dni będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie do czeskiej Pragi na targi Polygraf 2014. W tym samym czasie w Poznaniu odbędzie się Reklama360 na której również nie może nas i Państwa zabraknąć.

W Pradze, w czeskim Centrum Wystawienniczym INCHEBA EXPO PRAHA – Exhibition Grounds Holešovice w dniach 13-15 maj 2014 zapraszamy na targi Polygraf 2014.

To bardzo ważne wydarzenie dla branży usług reklamowych i poligraficznych. Wezmą w nich udział uznani eksperci i wystawią się znane firmy czeskie i europejskie. W trakcie trwania trzydniowych targów odbędą się również imprezy towarzyszące.

W zeszłorocznej edycji targów Reklama-Polygraf uczestniczyli wystawcy głównie z Europy Środkowej i Wschodniej – w sumie prawie 250 wystawców. Targi odwiedziło około 10 000 osób, w tym ponad tysiąc osób z Europy Zachodniej.

W Poznaniu na targach Reklama360, które odbędą się w dniach 14-16 maj 2014 Adsystem zaprezentuje swoje nowości w zakresie rozwiązań opartych na systemach wystawienniczych i materiałach tekstylnych. Oprócz znanych już ścianek typu Vario pokażemy także zupełnie nowe rozwiązania, które w niedługim czasie wejdą do sprzedaży.

Jak piszeorganizator targów poznańskich, Reklama360, to nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich, w którym praktyka zmierzy się z teorią, empiria z wizją przyszłości a rutyna z kreacją.

Stąd wychodząc naprzeciw takim wyzwaniom udział naszej firmy uważamy za obowiązkowy.

Na obu imprezach nie może oczywiście Państwa, czyli naszych obecnych, jak również potencjalnych klientów. Czekamy na Was w Pradze i Poznaniu.

Zapraszamy gorąco!