Dobra ściana reklamowa pop-up to Twoja dobra sprzedaż (Świat Poligrafii)

W internetowym wydaniu gazety „Świat Poligrafii” ukazał się nasz kolejny artykuł traktujący o systemach reklamowych. Tym razem piszemy o tym, jak ważny jest zakup dobrej ścianki wystawienniczej i dlaczego taka ściana pop-up przyciągnie wielu kontrahentów.

Link: http://swiatpoligrafii.pl/index.php/artykulys/73/dobra-sciana-reklamowa-pop-up

Dobra ściana reklamowa pop-up /Twoja dobra sprzedaż

 W momencie, gdy na rynku pojawiły się ściany reklamowe typu pop-up świat systemów wystawienniczych zyskał potężne narzędzie reklamowe. Klienci natomiast otrzymali ogromną powierzchnię reklamową, gdzie mogą skutecznie promować swoje produkty.

Ściany reklamowe to jedne z najbardziej znanych narzędzi wystawienniczych wykorzystywanych w reklamie i promocji. Są tez jednymi z najskuteczniejszych jeżeli chodzi o przekaz i dotarcie do odbiorcy. Ich ogromna powierzchnia reklamowa i nieduże gabaryty powodują, że nie można przejść obok obojętnie.

Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść ścianki jest możliwość niezwykłego wyeksponowania i prezentacji grafiki wielkoformatowej. Tak duża powierzchnia pozwala każdej firmie i z każdej branży na skuteczne dotarcie do potencjalnego klienta.

Prostota jak zwykle tkwi w szczegółach

Argumentem przemawiającym na korzyść ścianki pop-up typu Smart jest niezwykle łatwy i szybki montaż. Dodatkowo elegancki kufer zapewnia wygodny wygodny transport. Twe i bezpieczne przechowywanie powoduje, że wystawcy nie muszą przejmować się, czy nic się nie uszkodzi.

Te wyróżniki sprawiły, że ściany Smart naszej produkcji z dni ana dzień zyskują coraz większe grono zwolenników, którzy nade wszystko cenią sobie wysoką jakość i prostotę wykonania. Ścianki tego typu łatwo zauważyć i nie sposób obojętnie przejść na różnego rodzaju targach, prezentacjach, promocjach, konferencjach, gdzie stanowią idealne wypełnienie i wyróżnik na tle silnej konkurencji.

Co wyróżnia naszą ścianę?

Chociaż na rynku znajduje wiele rodzajów ścian reklamowych, różnych producentów to jednak różnice są spore. Ściany różnią się między sobą zarówno jakością wykonania, sposobem montażu, konstrukcją, wykonaniem, jak i prezentacją grafiki. Nie zawsze jest tak, że model najtańszy będzie tym najlepszym. Nie jest również i tak, ze te najdroższe są najlepsze.

Ścianka Smart została stworzona z opinii klientów

Adsystem, jako producent tego typu ścianek stawia na jakość ale i rozumie potrzeby klientów. Na podstawie opinii naszych klientów idealnie dobraliśmy jakość wykonania do możliwości cenowej. Tym szczególnie się wyróżniamy i to jest naszą ogromną zaletą, że zawsze słuchamy klienta. W końcu systemy reklamowe mają być stworzone z myślą o kliencie i jemu służyć. Zadowolenie z ich użytkowania jest dla nas i klienta bezcenne.

Jak wzmocnić przekaz reklamowy?

Ściany reklamowe mogą z racji swoich olbrzymich wymiarów reklamowych służyć jako tło do prezentacji pozostałych produktów dowolnej marki. Można je więc wzbogacić w lady prezentacyjne, stoiska do prezentacji czy degustacji. Dodatkowym elementem wzmacniającym przekaz są niezastąpione stojaki na ulotki oraz inne ekspozytory, które idealnie wypełniają przestrzeń i służą do wzbogacenia prezentacji.

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór różnych ścianek. By dopasować ściankę do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz możliwości zapraszamy do kontaktu. Jako specjaliści w tej dziedzinie bezstresowo pomożemy Państwu dobrać najlepszy z produktów do Państwa oczekiwań. Nasi doradcy zawsze chętnie służą pomocą.

Na wszystkie pytania odpowie:

1Marek Bachorski-Rudnicki – mb@adsystem.pl

www.adsystem.pl