II Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej Warszawa

branza_chemMiło nam poinformować, że nasza firma po raz kolejny objęła patronatem konferencję Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej, organizowaną 27 października br. w Warszawie przez branżowe miesięczniki „Wiadomości Kosmetyczne” i „Wiadomości Handlowe”.

Na tej całodniowej konferencji szkoleniowej omówione zostaną m.in. następujące zagadnienia: analiza ryzyka inwestycyjnego na świecie, trendy i perspektywy rozwoju rynku kosmetyczno-chemicznego w Polsce, wpływ marek własnych na jego obraz, potrzeby i oczekiwania konsumenta żyjącego w czasach permanentnej niepewności.

Forum Branży Kosmetyczno-Chemicznej odbywa się po raz drugi. Ubiegłoroczna konferencja zgromadziła ponad 200 uczestników, a wykłady zebrały bardzo przychylne recenzje. Forum jest okazją nie tylko do pogłębienia wiedzy o bardzo istotnych kategoriach produktowych rynku FMCG, ale także do spotkania się z obecnymi lub potencjalnymi partnerami w biznesie i rozmów na mniej formalnym gruncie.

Program konferencji oraz warunki uczestnictwa można znaleźć na stronie organizatora. Do 30 września obowiązuje specjalna, niższa cena wejściówek za całodniowe wykłady. Dla handlu przewidziane są ceny promocyjne.


Pełny program:
www.forumkosmetycznochemiczne.pl

Marek Bachorski-Rudnicki

mb@adsystem.pl

604 271 374