Konferencja Internet ASAP. E-marketing w praktyce, czyli nasze systemy podstawą udanej konferencji

DSC_5698_amSystemy reklamowe mają za zadanie przede wszystkim dobrze wyeksponować prezentowaną dzięki nim treść. Taki przekaz reklamowy, dobrze wyeksponowany ma szanse na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Jednak nie jest łatwo wyróżnić swoją ofertę na tle innych. Zwłaszcza, gdy ulokowano kilkanaście systemów reklamowych na niewielkiej przestrzeni. Sztuka reklamy polega jednakże i na tym, że, gdy problemem staje się wyróżnienie treścią pozostaje do dyspozycji wyróżnienie chociażby kształtem.

 Dlatego też Adsystem posiada w ofercie całą paletę systemów, które dzięki niebanalnym kształtom wyróżniają się z wielu podobnych systemów reklamowych. Na konferencji Internet ASAP, która odbyła się w Krakowie nasza ścianka Vario łukowa sprawdziła się doskonale.

Podczas, gdy konkurencyjne firmy prezentowały się na nośnikach, które utonęły w gąszczu im podobnych i przekaz reklamowy zupełnie się rozmył, to w przypadku prezentowanej na zdjęciu ścianki nic podobnego nie miało miejsca.

Poniżej mogą zapoznać się Państwo z kilkoma istotnymi szczegółami, które cechują ten niezwykły system reklamowy:

Ścianka tekstylna v03. AdWall Vario łukowa

DSC_5507_amKonstrukcja składa się z aluminiowych profili łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski. Medium to tkanina poliestrowa kalandrowana, zadrukowana w technologi ekologicznej sublimacji.

Grafika może być umieszczona z dwóch stron ścianki. Szybki czas rozłożenia bez wykorzystywania narzędzi powoduje to, że system można użyć jako ekonomiczny odpowiednik ściany pop-up. Całość prezentuje się wyjątkowo solidnie.

Kompletny zestaw zawiera składaną konstrukcję, wydruki oraz torbę transportową.

Jeśli macie Państwo pytania proszę o kontakt:

Marek Bachorski-Rudnicki

mb@adsystem.pl

604 271 374