Ogólnopolski Kongres Handlu i Dystrybucji. Market Roku i Drogeria Roku 2014. Podsumowanie

IMAG0522Nasza firma miała przyjemność uczestniczyć, jako partner imprezy w prestiżowym Ogólnopolskim Kongresie Handlu i Dystrybucji Market Roku 2014 oraz Drogeria Roku 2014. Impreza odbyła się 9 czerwca w Warszawie w hotelu Sofitel Victoria.

 

IMAG0495Program Kongresu okazał się niezwykle bogaty. Kongres oraz wieczór ogłoszenia wyników i zwycięzców poprowadził znany aktor Bartłomiej Kasprzykowski.

Zebrani na sali goście usłyszeli kilka bardzo ciekawych wykładów. Wśród prelegentów znaleźli się pani Agnieszka Gosiewska, z grupy Retail Services Director Nielsen, która szeroko omówiła perspektywy wzrostu sieci handlowych, prof. Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha, kreślący krytyczne spojrzenie na naszą krajową rzeczywistość, prof. Henryk Mruk z Uniwersytetu Ekonomicznego z Poznania z zajmującą wypowiedzią o psychologii sprzedaży. Ciekawą prelekcję wygłosił pan Krzysztof Najder szef agencji Stratosfera niebanalnie opowiadając o przyszłości marek.

DSC01473Część kongresową zakończył prof. Dariusz Rosati który przybliżył makroekonomiczny obraz Unii Europejskiej, Świata i Polski w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie. Ten wykład wzbudził najwięcej emocji wśród słuchaczy, którzy skierowali do prelegenta lawinę pytań.

DSC01427Pełną listę laureatów oraz nagrodzonych publikują Wiadomości Kosmetyczne oraz Wiadomości Handlowe. Nagrody wręczał pan Paweł Kapuściński, dyrektor zarządzający Wydawnictwa Gospodarczego, Grzegorz Szafraniec – redaktor naczelny Wiadomości Handlowych oraz pani Katarzyna Bochner, redaktor naczelna Wiadomości Kosmetycznych. Zwycięzcom i finalistom serdecznie gratulujemy.

DSC01455Cieszymy się niezmiernie z możliwości wzięcia udziału w Kongresie, jako partner tej bardzo prestiżowej imprezy. Wspaniała Gala, niesamowici prelegenci, cudowna atmosfera, nietuzinkowi ludzie no i organizatorzy dla, których należą się specjalne słowa uznania. To dla naszej firmy także możliwość szerokiej prezentacji naszych najnowszych możliwości i systemów wystawienniczych, które cieszą się coraz większa popularnością. Nasze systemy, czyli ściany reklamowe stały między innymi na scenie. Nie sposób było ich nie zauważyć.

Szczególnie cieszy nas to, że systemy reklamowe produkowane w Adsystem znajdują uznanie w oczach coraz liczniejszej grupy odbiorców z różnych branż. Znamiennym jest fakt, że podczas Kongresu większość przedsiębiorców prezentowała swoje produkty oraz usługi na nośnikach wyprodukowanych właśnie w naszej firmie. Podczas rozmów kuluarowych również zebraliśmy sporo pochwalnych słów odnośnie jakości, mobilności i zastosowania produkowanych w Adsystem systemów reklamowych.

IMAG0503Przedsiębiorcy doceniają także naszą innowacyjność, twierdząc, że jesteśmy producentem otwartym na potrzeby ciągle zmieniającego się rynku. Dodają także, że, jako nieliczni spełniamy oczekiwania na zmienne zapotrzebowanie w tego typu nośniki wśród swoich klientów. To dla nas bardzo cenne i ważne uwagi.

Stąd już niedługo wprowadzimy do oferty dwie nowości, czyli nośniki reklamowe dedykowane szczególnie dla branż, które obecne były na Kongresie. Wszystko wskazuje na to, sądząc po zebranych opiniach i wstępnych zamówieniach, że i tym razem spełnimy oczekiwania szerokiej grupy naszych Klientów.

 

 

Kontakt:

Marek Bachorski-Rudnicki

mb@adsystem.pl

604 271 374