Opis wybranych systemów wystawienniczych Adsystem

ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE

 

Wystawiennictwo od dawna jest jedną z najlepszych form prezentacji marki oraz produktu co umożliwia szybsze dotarcie do większej rzeszy klientów.

Adsystem oferuje Państwu wzmocnienie przekazu, poprzez zastosowanie wielkoformatowej ekspozycji z wykorzystaniem między innymi ścian reklamowych.

ADWALL oraz ALU PROFI to ściany, które charakteryzują się solidnym wykonaniem, lekką i innowacyjną konstrukcją oraz łatwym montażem.

 

ADWALL

Jest to ścianka wystawiennicza prod. USA, z segmentu premium, na lekkiej, samozatrzaskowej konstrukcji pająkowej. Na aluminiowym stelażu montowane są wysokiej jakości panele graficzne. Walory idealnie przylegającej grafiki podkreślają mocowane lampki halogenowe.

Po złożeniu scianki wystawiennicze i wszystkie jej elementy mieszczą się do praktycznego kufra, który nie tylko ułatwia transport, ale może również pełnić rolę trybunki.

Dodatkowym atutem ściany Adwall jest udzielana na jej konstrukcję dożywotnia gwarancja.

Rozmiar 3 x 4  ( szer 350 x 230 cm )

ALU PROFI

Podstawowym elementem tej oryginalnej ściany jest moduł, składający się z profili aluminiowych oraz płyty PCV. Ilość modułów o wymiarach 100 x 100 cm jest dowolna, daje więc możliwość stworzenia ściany o potrzebnych Klientowi wielkościach. Jeśli zaistnieje taka potrzeba moduły mogą mieć inne wymiary.

 ADBOX STANDARD

Wykonany jest z anodowanych profili aluminiowych. Konstrukcja oparta na specjalnym zawiasie wewnętrznym co powoduje, że stoisko bardzo łatwo się rozkłada, gwarantując także niezwykłą wytrzymałość i stabilność. Blat wykonany jest z płyty meblowej, której kształt i kolor zależy od potrzeb Klienta.

Wymienny, dwustronnie zadrukowany panel graficzny umieszczany w profilu, daj możliwość zmiany charakteru i wyglądu stoisko w zależności od potrzeb i prowadzonych działań marketingowych.

 

ADBOX HIT – mini

Niewielkie stoisko o zaokrąglonym kształcie. Wykonane jest ono na wzmocnionej ramie aluminiowej, która jest jednocześnie lekką i składających się do niewielkich rozmiarów konstrukcją. Stoisko cechuje błyskawiczny montaż, duża powierzchnia reklamowa oraz wytrzymałość.

Całe stoisko chowa się do jednej torby transportowej.

 

Grafika:

folia samoprzylepna, zabezpieczona laminatem.

W komplecie:

Płaszcz graficzny, konstrukcja aluminiowa, blat, torba transportowa, kółka, półka.

ADBOX HIT

Nieduże stoisko o zaokrąglonym kształcie. Wykonane jest ono na wzmocnionej ramie aluminiowej, która jest jednocześnie lekką i składających się do niewielkich rozmiarów konstrukcją. Stoisko cechuje błyskawiczny montaż, duża powierzchnia reklamowa oraz wytrzymałość.

Całe stoisko chowa się do jednej torby transportowej.

 

 ADTRIBUNE STANDARD

 

Stelaż tej trybunki wykonany jest z anodowanych profili aluminiowych, w które wsuwane są płyty z PCV. Atutem Adtribune Standard jest jej mobilność, dzięki zamontowanym kółeczkom a także możliwość zastosowania dwustronnie zadrukowanych płyt graficznych. Konstrukcja umożliwia stworzenie trybunki niestandardowej, spełniającej Państwa oczekiwania.

ADSTAND ( ROLLUP )

Oferujemy trzy rodzaje systemów rollup:
1) Produkowane w naszej firmie adstand w rozmiarze 100 i 120 cm. Kasety wykonane z aluminium. Waga ok. 7 kg z wydrukiem. Bardzo stabilna podstawa.
Maszt składa się z trzech elementów, dzielonych,  składanych. Gwarancja 36 miesięcy.

2) System Lux w rozmiarze 85 i 100 cm. Kaseta wykonana z aluminium. Waga 4,5 kg z wydrukiem. Stopa podporowa – jedna, wypełniona. Kolor srebrny lub czarny. Torba transportowa gratis.
Gwarancja 24 miesiące.

3) System Pro w rozmiarze 60,85,100,120 cm. Kaseta wykonana z aluminium, kolor srebrny. Waga 5 kg z wydrukiem. Kaseta w kształcie łezki z jedną szeroką, stabilną stopą podporową. Kolor ciemny metalik. Torba transportowa gratis. Gwarancja 24 miesiące.

 

ADPOSTER L

Najbardziej popularne, zwane stojakami L od litery, którą przypominają, mają za zadanie zwrócić uwagę użytkownika zarówno swoją funkcjonalnością, prostotą, łatwością montażu, niską ceną a odbiorcę przekazu reklamowego swoją efektywnością.

Marek Bachorski-Rudnicki