Rollup -em o ścianę: Niedokończony projekt? To już nie musi być problem

Czasami może się tak zdarzyć, że w wyniku splotu nieszczęśliwych wypadków, projekt graficzny nie został ukończony. Już niedługo rozpoczyna się akcja promocyjna, za chwilę powinny pojawić się POSy a tu niestety projekt jeszcze nie ukończony. I co teraz? Zadzwoń, pomożemy i rozwiążemy problem.

Czy zdarzyło Ci się powierzyć projekt firmie, która niestety z różnych przyczyn nie zdołała się wywiązać z realizacji? Czy pamiętasz jak wtedy się czułeś i jak duży był stres związany z tą sytuacją? Z nami to już nie musi stanowić problemu.

Kłopot w postaci niekończonego projektu reklamowego może spędzić sen z powiek. Z reguły sytuacja ta ma miejsce wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy. Nie wiadomo wtedy za co się w pierwszej kolejności złapać.

Co należy wtedy zrobić?

Najlepiej, jak najszybciej złapać za telefon. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Postaramy się pomóc i dokończymy dla Ciebie to, czego nie udało się zrobić, gdzie indziej.

Wiemy, że tego sytuacje zdarzają się dość często. Jesteśmy na nie odpowiednio przygotowani. Potrafimy poradzić sobie wszędzie tam, gdzie inni już się poddali. Adsystem oferuje możliwość realizacji niedokończonych projektów reklamowych, włącznie z ich produkcją i szybkim transportem.

Nie musisz martwić się również o koszty. Nie są wysokie, nie zależy nam na tzw. żerowaniu na kliencie ale na obopólnym zadowoleniu. To co naprawdę oferujemy to szybkie i sprawne pozbycie się problemu, jaki niesie ze sobą brak projektu graficznego oraz poczucie straconego zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Postaramy się tak dokończyć dla Ciebie wszystkie kluczowe etapy realizacji, by w efekcie finalnym reklama wizualna cieszyła Ciebie oraz Twoich Klientów.

Marek Bachorski-Rudnicki