Szukasz nowatorskich rozwiązań- Oto jest! Ścianka Vario

Artykuł dla portalu Horeca – http://www.horeca.pl/z_branzy/art4407,wyroznij-swoja-firme.html

Jak skutecznie wyróżnić swoją firmę?

 Systemy prezentacji reklamowej to w dzisiejszym świecie biznesu nie tylko potrzeba, ale i z reguły obowiązek każdego przedsiębiorcy. Każda firma z założenia dąży do tego, aby to jej usługi, czy produkty dotarły do odbiorcy szybciej i lepiej niż konkurencyjne.

 W takim przypadku ważny jest nie tylko sam przekaz, ale i nośnik na którym umieszczona jest reklama. Grzegorz Galon z firmy Adsystem, która zajmuje się produkcją tego typu systemów, zwraca uwagę na fakt, że nośnik reklamowy jest sam w sobie często doskonałym wyróżnikiem na tle podobnych systemów oferowanych na rynku.

 Jak zaciekawić klienta?

 Klienta często zainteresować może niebanalny kształt systemu, użyty materiał, kolory a nawet kompozycja całości. Takim systemem, który na rynku szczególnie się wyróżnia i przyciąga swoją atrakcyjnością jest produkowana w Adsystem w technice sublimacji ścianka reklamowa Vario.

 Nie dość, ze odwzorowanie kolorów nie ma sobie równych, to dzięki specjalistycznym maszynom jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie nowe systemy reklamowe, gdzie tylko nasza, czy klienta wyobraźnia ogranicza nowe możliwości- podkreśla Marek Bachorski -Rudnicki.

 Skuteczny i niedrogi system Vario

 Ścianka Adwall Vario jest łatwa w użyciu, poręczna, lekka i co najważniejsze – wydruk nie gniecie się i może być wykorzystywany wielokrotnie! I rzecz niezwykle istotna, to ta, że zawsze można wydrukować dodatkową grafikę do już istniejącej konstrukcji. Nie ma więc potrzeby ponoszenia nowych kosztów  i wydatków na nowy system, gdy zajdzie potrzeba wymiany samej grafiki.

 Te wszystkie korzyści pozwalają reklamodawcy nie tylko skutecznie dotrzeć do klientów, ale również znacznie obniżyć koszt reklamy w przyszłości. System Vario jest więc odpowiedzią na oczekiwania klientów i zapowiedzią rewolucji na rynku systemów wystawienniczych.

 Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielą:

 Grzegorz Galon – gg@adsystem.pl

Marek Bachorski-Rudnicki – mb@adsystem.pl