Targi reklamy RemaDays zakończone. Korony Reklamy rozdane

4 lutego, w Warszawie zakończyły się VII Międzynarodowe Dni Reklamy RemaDays 2011.

Na ponad 14 tyś. m2 Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Expo XXI swoją ofertę zaprezentowało ponad 530 wystawców. Targi odwiedziło ok 11 tyś. Zwiedzających.

Drugie co do wielkości targi reklamy w Europie zakończone sukcesem

Podczas siódmej edycji świat reklamy prezentował i promował innowacyjne pomysły,niekonwencjonalne rozwiązania i spektakularne nowości. Producenci, importerzy oraz dystrybutorzy upominków reklamowych wręczali swoim klientom najnowsze katalogi. Co jeszcze można było zobaczyć? Nowe technologie, materiały drukarskie, reklamy wielkoformatowe, nowoczesne plotery, systemy wystawiennicze, billboardy, megaplakaty czy reklamę świetlną. Targi to także okazja do wymiany myśli i poglądów. W trakcie trzech dni imprezy niejako z boku negocjacji i biznesowych spotkań odbywały się także wykłady i odczyty.

Solidni w Biznesie

Targi reklamy RemaDays to świetna okazja na wyróżnienie oraz promocję najlepszych firm w jej poszczególnych sektorach. Do tego celu służył odbywający się już po raz ósmy Konkurs „Korony Reklamy”, który rozpoczął się 15 listopada 2010 i przeprowadzony został przez GJC Inter Media – organizatora targów RemaDays 2011 oraz przez Program SWB- Solidni w Biznesie.

KORONY REKLAMY 2011 ROZDANE!

Finał konkursu i wręczanie nagród nastąpiło pierwszego dnia targów 2 lutego podczas uroczystego Wieczoru Wystawców w klubie Arco. Na tegoroczny Wieczór Wystawców przybyło blisko 1000 gości. Statuetki, już po raz ósmy trafiły w ręce firm, które zostały wybrane w drodze głosowania przez profesjonalistów z branży.

Gościem specjalnym był Pan Andrzej Arendarski – Prezes Krajowej Rady Gospodarczej i wiceprezes Eurochambres. Gwiazdą Wieczoru był zespół Babylon, który bawił gości w rytm coverów grupy Boney M.

WROCŁAWSCY LAUREACI KONKURSU KORONY REKLAMY 2011

W KATEGORII OUT&INDOOR:

I MIEJSCE: ADSYSTEM SP. Z O.O.

W KATEGORII IMPORTER UPOMINKÓW REKLAMOWYCH:

II MIEJSCE: MACMA POLSKA SP. Z O.O.

WYRÓŻNIENIE I TYTUŁ GODNY POLECENIA DLA FIRM W KATEGORII IMPORTER UPOMINKÓW REKLAMOWYCH::

EASY GIFTS SP. Z O.O.

Organizatorzy zapraszają do udziału w przyszłorocznych targach RemaDays 2012, które odbędą się w Warszawie, Norymberdze i Kijowie.

Informacje o nagrodach w konkursach można znaleźć na stronie www.remadays.com