V03 Vario łukowa 600. Największa z największych ściana reklamowa

w2Powierzchnia reklamowa tej niezwykle efektownej ścianki reklamowej to aż 6 metrów długości oraz 2,3 m. Wysokości. Dzięki temu ściana Vario łukowa to największy na rynku system wystawienniczy. Atutem jest możliwość umieszczenia grafiki z obu stron. Całość mieści się do niedużej torby transportowe.

Konstrukcja jest bardzo lekka, ale dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów nadzwyczajnie stabilna i wytrzymała. Szkielet tej niezwykle efektownej ściany składa się z aluminiowych profili łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski. Montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Po rozłożeniu całość stanowi jednolitą powierzchnię. To wszystko powoduje, że system można użyć jako ekonomiczny, ale bardzo widowiskowy odpowiednik ściany pop-up.

Wykorzystane medium do druku to tkanina poliestrowa zadrukowana w technologi ekologicznej sublimacji. Wydruk na tkaninie można nanosić z obu stron. System Vario to produkt reklamowy wielokrotnego użytku.

Nowoczesny design, wydruk w całości, łatwy i szybki montaż, materiał idealnie dopasowany do konstrukcji oraz wysoka jakość stanowią o niewątpliwych zaletach tego produktu.

Całość prezentuje się wyjątkowo solidnie i mieści się w estetycznej i trwałej torbie transportowej.
Kompletny zestaw zawiera składaną konstrukcję, wydruk oraz torbę transportową.

Marek Bachorski-Rudnicki

zapytania: mb@adsystem.pl