Wiemy, jak dotrzeć do klientów! Pomogą w tym ścianki systemowe

Niepowtarzalne kształty, niespotykane grafiki i najwyższa jakość, wykraczająca poza ogólnie przyjęte normy – oto skrócony przepis dla przedsiębiorcy, który chce się podjąć promowania własnej marki. Wszystkie trzy wyżej wymienione elementy, o ile tylko zostaną dopilnowane, zapewnią reklamie sukces. Nie byle jaki: na miarę oczekiwań wymagającego właściciela firmy. Sprawdź, jak powinny się prezentować ścianki reklamowe, które przypadną klientom do gustu.

Po pierwsze: zaskakująca forma

Ścianki systemowe nie mogą być oczywiste. Zwyczajna, prostokątna konstrukcja jest po prostu nudna. Nikt przecież nie będzie poświęcał uwagi niczym niewyróżniającej się reklamie, jaką może znaleźć na rogu każdej ulicy. Co innego, kiedy mijane stoisko handlowe przyciągnie do siebie niespotykanym kształtem. Może to być designerskie półkole, ścianka stylizowana na łuk lub abstrakcyjna forma, nawiązująca do sztuki nowoczesnej. W całości pokryta grafiką albo wprowadzająca jeszcze większe innowacje: zawierająca logo firmy i… nic poza tym! Tego rodzaju nowoczesna ścianka systemowa nikomu nie pozwoli przejść obok obojętnie, a każde spojrzenie rzucone w jej stronę natychmiast przerodzi się w ciekawość, nakazującą bliższe zapoznanie się z prezentowaną ofertą.

Po drugie: nadruk wysokiej jakości

Kiedy pierwszy cel został osiągnięty, a potencjalny klient zainteresował się reklamą ze względu na jej kształt, pora na kolejny krok. Tu do gry wchodzi grafika – nadruk umieszczony z jednej albo dwóch stron ścianki. Może on być tekstylny, wykonany z trwałej tkaniny poliestrowej, jak też aluminiowy, nadrukowany na laminacie nakładanym na gorąco. Bez względu na wybrany materiał, grafika powinna być widoczna już z daleka, rzucać się w oczy i zapraszać do skorzystania z oferty. Jeśli nie będzie wyrazista, ludzie zwyczajnie przemkną obok. Natomiast gdy zaskoczy kontrowersyjną kolorystyką, trójwymiarowym efektem głębi lub ledowym oświetleniem, zatrzyma przechodniów na dłużej.

Po trzecie: wysoka jakość i gwarancja

Najlepsze ścianki systemowe pozwalają korzystać z nich przez całe lata. Robią to przedsiębiorcy prowadzący prezentacje, uczestniczący w targach i wszelkich imprezach plenerowych. Dysponując tego rodzaju narzędziem reklamowym zawsze można być pewnym, że promocja firmy się powiedzie. Dlatego tak ważne jest zadbanie o jakość zamawianych produktów. Należy pamiętać, że systemy wystawiennicze nie są wyłącznie dekoracjami. To pełnowartościowe i nowoczesne wizytówki, które powinny godnie prezentować markę. Do ich wykonania warto zatrudnić firmę, która zna się na rzeczy – w Adsystem wiemy, w jaki sposób tworzyć ścianki reklamowe pierwszorzędnej jakości. Na wszystkie realizacje udzielamy gwarancji, a nasi serwisanci pozostają w pełnej gotowości i przeprowadzają przeglądy konserwacyjne na życzenie Klienta. Liczymy na Twoje zaufanie i zapraszamy do współpracy!